Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.
Share | 
 

 Barcoleta pėr Mėsues

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:05

I thotė mėsuesja nxėnsave jepeni 1 mendim pėr qysh me e ngjyros klasen... dhe 1 nxėnės ia bėnė mėsuese me e lye klasen krejt bardhė dhe me ti qi nonėn 1 vi tė zezė nė mesė .. mėsuesja ia bėnė heeej qysh po fol fjalė tė ndyta nė klasė, hajde shpejt te drejtori. Kur e qon te drejtori ia banė: Zoti drejtor kqyre ky djali ka folė fjalė tė ndyta nė klasė. Drejtori qka ke thanė bre ?.. ky nxėnėsi ia banė. Na tha mėsuesja jepeni 1 mendim se qysh me e ngjyros klasen e une i thashė me boe krejt bardhė e me ti qi nonėn njė vi tė zezė nė mes... eh tani ja banė drejtori.. mirė bre krejt bardhė ,, po qa karin tė vyti qajo vija e zezė nė mes se...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:05

NJėher na ishte njė klasė shumė zhurmėtare. Hyn mėsusi tuj bėrtit e thot ;!
let qohen nė kamb ata qė janė budall ??!!, dhe mbas nja 10 sekondave qohet njani nė kamb. Mėsuesi thotė Ja qe e gjetum budallėn e klasės. Ai i thotė jo bre mėsues se mė erdhi gjynah me tė lanė veten!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:06

nje dite ne landen e biologjise mesuesi e pyet nxenesin:pse nuk fol peshku?ai i pergjigjet:arsimtar edhe ty me ta shti kryt ne uj nuk munesh me fol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:06

nje nxenes duke kaluar aty pari pa mesuesin qee ishte nervoz dhe i tha : o msues pse e ka ngritur ismail qemali flamurin?mesuesi duke menduar se nxenesi po bon hajgare i tha:e ka ngrit se e ka nxane ne offsajd isa boletinin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:07

Ne oren e biologjis mesuesja spjegon per zemren, ne funde te ores pyet a ka ndonje pyetje. Nje nxenes thot po: Mesuese a ka zemra kembe?? Mesuesja i thot jo, nga te erdhi kjo ide. Djali i thot: po pse ateher babi naten thot "qoj zemer kembet".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:07

njė mėsues kur hyri nė klasė la ditarin mbi tavolin dhe vet rrinte ne kėmbė.Pyeti nxėnsit kush ėshtė budall le te ngihet ne kėmbė askush nuk ngrihet bėn edhe njė herė pyetjen ,ngrihet nxėnsi mė i mirė ,mėsuesi ja kthen po ti je nxėnsi mė i mirė pse u ngrite,nxėnsi ja kthen po mė erdhi gjyna tė tė lė vetem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:07

Nje dite luli shkon ne shkolle. Duke hyre mesuesja ne klase ajo rrexohet dhe e gjith klasa qeshin.Kur sheh mesusja lulin tu qajt dhe i thot pse qan vetem ti luli a per mesuesen zemer a?Luli pergjigjet jo mesuse por te gjith ta pan e veq une jo!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:08

nje nje or mesimi mesusja e i thot ni nxensi qu ti dhe lakoma fjalen laj
ai thot un laj, ti lan,ne lajm e nalet e i thot mesusja pse u nale thot djali po mesuse u hargjit bujleri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:11

Mesuesja e matematikes i pyet nxenesit: Nese ne nje tel rryme ne shtylla elektrike jan 10 zogj dhe nese e gjuajm nje sa mbesin? Nje djal pergjigjet thot mesuese nese e gjuajm nje ikin te gjithe dhe smbetet asnje. Ajo i thot nejse mbesin 9 por po me pelqen menyra e te menduarit tend. Ne fund te ores djali po i thot mesueses: nese i sheh dy femra duke lepire akullore, njera e l lepine perreth ndersa tjetra e fut tere akulloren ne goj cila prej tyre eshte e martuar. Mesuesja thot ajo qe e fut tere akulloren ne goje djali i thot ajo qe e ka unazen ne gisht por megjithate po me pelqen menyra e te menduarit tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:12

Pse profesort e biologjise jane te vegjel?
Sepse mundohen te i imitojn mikrobet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:14

Njė ditė nė orėn e mėsimit nė lėndėn e biologjisė, arėsimtari po pyet?Kush din tė mė tregoj pse peshku nuk fol?dhe papritmas qohet nje nxenes qe ishte i ulur aty ka fundi dhe thote: O shoku arsimtar edhe ty me ta shti kryn n'uje sun fol..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:15

u kna ni djal dhe nena e tij i ka than kur te shkojsh ne klas te pare kur te pyet mesuesja sa vjet i ki i thua gjasht , kur te pyet si qyesh it hua adrian ,dhe kur te pyet a po rritesh i thua kapak.Pasatj kur shkoi ne shkoll ne kklas te par mesuesja e pyet si e ki emrin i tha gjashte ,sa vjet iki i thot adrian , dhe mesuesja i thati a po ban hajgare me mua ky i tha kapak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:16

Njehere ne nje provim,nje student po e mbante kryet perpjet edhe shikonte ne tavan.Edhe kjo i ra ne sy prifesorit dhe e pyeti :Cka po shikon larte.Strudenti i tha se po e shikoj zotin.Profi tha qe zoti nuk ekziston pasi nuk po shihet.Pastaj i pyeti studentat, a po me shihni mua,studentat thane po,atehere une ekzostoj,a po e shihni kolegen,kolegu ekzoston edhe shihet.por zoti nuk shihet edhe nuk ekziston.
Pastaj studenti e pyeti studentat:kolege a po e shiheni profin ata than po,atehere profi ekziston.a po ja shiheni mete profit,te gjithe thane jo,atehere mund te them me plot kuptim se profi nuk paska men hiq se nuk po i shihen. hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:17

E pyet mėsuesi nxėnėsin: Ē ka ėshtė rryma ?
Nxėnėsi thotė :Rryma ėshtė njė gjini femėrore e cila nuk guxon tė prekėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Admin
Administrator
Administrator


Male
Numri i postimeve: 3220
Age: 29
Location: I Don't now
Job/hobbies: I Don't now
Humor: I Don't now
Registration date: 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta pėr Mėsues   27/1/2008, 14:18

e ka pas emrin ni nxenes emrin Aqim .
ni dit mesuesja pyet ku eshte AQIMI?
nje nxenes e kqyr qi AQIMI osht mas dere edhe thot
-mesuese aqimi mas dere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Barcoleta pėr Mėsues
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com ::  :: -
Kėrce tek: