Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 VIDEO SHOCK

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: VIDEO SHOCK   27/1/2008, 13:39

Amy Winehosue xhirohet ndersa eshte duke konsumuar kokaine dhe
crack (lloj droge).
Ne faqen e internetit te gazetes "The Sun", eshte publikuar nje video, e
xhiruar ne 5 te mengjesit te se Premtes se shkuar, qe tregon vajzen
e cmendur te "Rehab", ndersa merr kokaine, tymos crack, dhe pranon
te kete pire 6 tableta valium. Burimi i The Sun tregon se Amy perpara
se te xhironte kishte pire edhe ecstasy... (Sa mban kjo more)
Sa i perket lajmeve "profesionale" qe lidhen me Winehouse, edhe pse
jane pak te besueshme prej gjendjes ne te cilen ajo ndodhet ne kete
video Shock, ajo do te regjistroje albumin e ri ne Xhamajke me
Damian Marley (me i vogli nga dinastia Marley) per te kerkuar rrugen
e mitikut Bob, si nje prej pikave te saj te referimit.
-"Dua te banoj aty ku ka jetuar Bob (Marley), dhe te dal me Damian
sepse eshte nje gjeni" - ka thene Amy, qe nuk dihet nese ka qene nen
efektin e lendeve narkotike kur ka dhene kete deklarate...

Per te pare videon e plote, klikoni ketu:

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/bizarre/article71091
1.ece

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
VIDEO SHOCK
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: