Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Matthew McConaughey do martohet ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Matthew McConaughey do martohet ?   27/1/2008, 13:37

Matthew McConaughey eshte cun mami?! . Mamaja e tij do te behet
vjeherr nje dite e me pare. Ajo ka perfituar nga vemendja e medias,
duke qene se aktori simpatik do te behet baba me te fejuaren Camila
Alves (modele braziliane, shtatzene prej 3 muajsh) per ti bere thirrje
te martohet.
Mbase kjo do te thote se Hollywood-i do te behet gati per nje tjeter martese VIP. Ata te revistes Playboy kane treguar se aktori ( i zgjedhur edhe si nje prej meshkujve me seksi te planetit) ka thene kete: "Besoj tek martesa, por nuk mendoj se duhet patjeter te martohesh. Nje femije ka nevoje per nje mama dhe nje baba"
Kjo eshte fjali mohuese. Por mamaja do te kunderten, dhe kur flet mamaja, hapi rrugen. Nga ana tjeter, ajo thote se djali i saj do te jete nje baba i shkelqyer, dhe per kete eshte i sigurt 100%.
Me nje djale!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Matthew McConaughey do martohet ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: