Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy edhe 1 muaj ne burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Amy edhe 1 muaj ne burg   27/1/2008, 13:36

Vazhdon saga e ceshtjes gjyqesore ndaj bashkeshortit te Amy
Winehouse, i cili duhet te rrije ne qeli edhe per nje muaj tjeter. Edhe
nje muaj larg njeri - tjetrit. Mengjesin e se henes eshte zhvilluar
seanca tjeter gjyqesore, ku i ne vendin e te pandehurit ishte burri i
kengetares se njohur britanike.
I akuzuar per korrupsion, Fielder Civil ka qe ne muajin nentor ne burg,
dhe do te qendroje aty deri ne fund te muajit Shkurt, kur ne date 29,
do te mbahet seanca e rradhes.
Amy Winehouse dukej edhe me e dobet, dhe sipas te pranishmeve
"ne gjendje konfuze". Kur policet e moren Fielder per ta cuar serish ne
qeli ajo ka bertitur njesoj si neper filma:
-"Te Dua, Je me i bukuri!"
Dashuri ne kohe konfuze...
* Ne Foto, Amy duke dale nga Gjykata!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Amy edhe 1 muaj ne burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: