Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chris i rrezikshem...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Chris i rrezikshem...   27/1/2008, 13:35

Z. Coldplay dhunon nje paparac invadent. Chris Martin mesa duket
eshte shume i dhunshem, dhe nuk kursen asgje dhe askend per
privacine e tij, dhe te bashkeshortes Gwyneth Paltrow.
Lideri i nje prej grupeve me te njohur britanike, ka sulmuar nje fotograf
qe tentonte te shkrepte disa foto, kur ata po dilnin nga nje spital New -
York-ez, ku Paltrow ishte shtruar per nje kohe te shkurter. I zemeruar
Martin, e ka hedhur paparacin ne toke, duke bere cope e cike aparatin
e tij te shtrenjte... Skena ka dale ne internet, dhe eshte nje video
shume e klikuar. Akoma nuk kemi nje denoncim nga ana e paparacit.
Ka bere mire. Ne vendin e tij do te benim te njejten gje...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Chris i rrezikshem...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: