Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lily Allen ne krize

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Lily Allen ne krize   27/1/2008, 13:34

Nje gazete britanike ka dhene lajmin se Lily Allen dhe i fejuari Ed
Simons (The Chemical Brothers) po kalojne nje krize, pasi kengetarja
ka humbur femijen qe mbante ne bark. 22 vjecarja pati nje abort
spontan pas kthimit nga Maldivet ne Britani.
Artistja qe u be shume e njohur per kengen e saj "Smile" ishte larguar
nga jeta e saj e ngarkuar artistikisht per tju perkushtuar shtatzanise.
Cifti jane njohur ne nje koncert te Chemical Brothers ne Trafalgar
Square, Londer ne shtator. Edhe zedhenesi i kengetares e ka
konfirmuar lajmin, duke shtuar se nuk donte te jepte komente te
metejeshme.
Ky eshte nje lajm i keq... per nje artiste qe po ecte kaq mire...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Lily Allen ne krize
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: