Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 APPLE kurr me pare si tani...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: APPLE kurr me pare si tani...   26/1/2008, 14:48

Nuk ka kompani me te suksesshme se ajo. Steve Jobs duhet te jete
padyshim i kenaqur duke qene se molla e tij e kafshuar e ka mbyllur 29
Dhjetorim me mire se asnjehere tjeter, duke arketuar 9.6 miliarde
dollare, prej te cilave 1.58 miliarde perfitim neto, dhe rritje pre tre
pikesh e gjysem....
Kompania inovative e teknologjise se larte, motivohet edhe me teper,
per te punuar mbi te tjera shpikje mbreslenese ne te ardhmen. Ne bote
gjate muajit dhjetor jane shitur 22 milione iPod dhe 2.3 milione iPhone,
duke marre tashme 45% te tregut...
Ate te Mircrosoftit duhet te jene shqetesuar...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
APPLE kurr me pare si tani...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: