Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robbie Williams dhe Ayda Fields

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Robbie Williams dhe Ayda Fields   26/1/2008, 14:42

Mes Robbie Williams dhe Ayda Fields po ndodh dicka, deri diku e
padeshifrueshme ne detaje. Dyshja do te jetoje bashke, por nuk
mund te vendosin dot se ku. Ajo do te martohet dhe te jetoje
perfundimisht ne Los Angeles, aty ku kengetari jeton qe kur u largua
nga Britania, por vete Williams do te bredhe ne kerkim te aventurave
neper bote.
Arsyeja se pse Ayda nuk do ta ndjeke, eshte sepse i ka ardhur fati ne
dere: do te jete protagonistja e serialit "Back to you" dhe nuk mund te
largohet per periudha te gjata nga L.A.
Sa i perket lajmeve profesionale qe i takojne atij, Chaz Jankel i
Blockheads ka thene per NME, se Robbie po punon per albumin e ri
ne SHBA...
Te shohim se cfare do te brumose kesaj here.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Robbie Williams dhe Ayda Fields
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: