Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney me ne fund ne salle.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney me ne fund ne salle.   26/1/2008, 14:38

Me ne fund prezantohet ne seancen e kujdestarise. Ajo eshte
paragjitur ne kohe per te marre vesh nese do te kete kujdestarine e
dy djemve Sean Preston dhe Jayden James. Spears i eshte
pergjigjur pyetjeve te gjykatesit, lidhur me rolin e saj si nene, dhe
abuzimin me drogen dhe alkoolin. Seanca do te vazhdoje ne nje dite
te pacaktuar ende, nderkohe qe gjate kesaj kohe femijet do te
qendrojne me Kevin Federline. Prezenca e saj ne salle, mund te beje
qe ajo te shikoje femijet te pakten per pak ore ne dite...
Nderkohe, Adnan Ghalib, ish i fejuari, qe qendroi per 1 muaj me
Britneyn, po kerkohet me ngulm nga televizionet amerikane per te
treguar historine e tij me Princeshen e Pop-it (ose Princeshen e
thashethemeve). Ai eshte duke shkruar edhe nje liber per te treguar
detajet e lidhjes, dhe sekretet e kengetares...
Ne pellgun qe ndodhet Spears, nuk ka me keq!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney me ne fund ne salle.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: