Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Longoria-Parker, dashuria e filluar nė shitoren e petullave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Longoria-Parker, dashuria e filluar nė shitoren e petullave   24/1/2008, 14:06

Takimi i parė i aktores Eva Longoria me burrin e tanishėm tė saj, basketbollistin Tony Parker, ka qenė nė njė shitore tė petullave.
Ēifti ishin takuar nė vitin 2004 nė ndeshjen e basketbollit tė ekipit San Antonio Spurs, ku luan Parker, ndėrsa kishte caktuar takim dy ditė mė vonė, nė njėrėn prej shitoreve tė petullave tė rrjetit, International House Of Pancakes.
Longoria thotė se ushqimi i lirė ka qenė njė pikė perfekte pėr tė filluar lidhjen dy tė dashuruar. “Kurrė nuk e kisha dėgjuar pėr Tonyn dhe ai nuk e kishte idenė se kush isha unė”, ka thėnė Longoria. Ata u martuan nė Francė nė korrik tė verės sė kaluar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Longoria-Parker, dashuria e filluar nė shitoren e petullave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: