Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lenny Kravitz ka hequr dorė nga seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lenny Kravitz ka hequr dorė nga seksi   24/1/2008, 14:04

Rokeri Lenny Kravitz ka hequr dorė nga seksi dhe ka thėnė se ka qenė "i paprekur" pėr tri vite si pasojė e kėtij vendimi. Ai zotohet se do tė presė deri sa tė martohet, pėr ta provuar sėrish.
Kėngėtari i njohur me hitin “Are You Gonna Go My Way”, gjatė tė kaluarės ka qenė i lidhur me disa prej femrave mė tė bukura tė Hollywoodit, pėrfshirė Nicole Kidman, Madonna dhe Penelope Cruz, por tashmė ka abstenuar nga kontakti fizik derisa tė martohet.
“Ėshtė vetėm njė premtim tė cilin e kam dhėnė deri sa tė martohem. Femrat duhet tė mėsohen tė vijnė tek unė me diēka tjetėr, jo vetėm me trup, por edhe me mendje dhe me shpirt. Kjo zakonisht ju pengon, por kėshtu do tė jetė”, ka thėnė Kravitz.
Ai u nda nga gruaja e tij Lisa Bonet, nė vitin 1991, pas katėr vitesh sė bashku.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lenny Kravitz ka hequr dorė nga seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: