Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Theron: Mė pėlqen tė punoj me Smith

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Theron: Mė pėlqen tė punoj me Smith   24/1/2008, 14:04

Aktorja e Hollywoodit, Charlize Theron, mezi pret qė sėrish tė punojė me reperin e shndėrruar nė aktor, Will Smith, megjithėse ata sapo kanė pėrfunduar sė filmuari sė bashku.
Aktorja nga Afrika e Jugut luan rolin e gruas sė Smith nė filmin “Hancock”, qė pritet tė lėshohet nė kinema mė vonė gjatė kėtij viti dhe do tė pranonte ēfarėdo projekti nė tė ardhmen qė tė jetė afėr me aktorin e filmit “I Am Legend”
“Do tė bėja njė film mbi incizimin e kėngėve me Will Smith! Mė pėlqen tė punoj me tė, ai ėshtė njė aktor i jashtėzakonshėm”, ka thėnė 32-vjeēarja, e cila fitoi ēmimin Oskar nė vitin 2004 pėr rolin e saj nė filmin “Monster.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Theron: Mė pėlqen tė punoj me Smith
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: