Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjendet i vdekur aktori Heath Ledger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjendet i vdekur aktori Heath Ledger   24/1/2008, 14:00

Aktori 28-vjeēar Heath Ledger ėshtė gjetur i vdekur nė vendbanimin e tij nė Manhattan (New York), ka konfirmuar njė zėdhėnės i policisė pėr agjencinė e lajmeve Associated Press.
Zėdhėnėsi i policisė sė New Yorkut ka thėnė se Ledger kishte njė takim masazhi nė apartamentin e tij, ndėrsa kur shėrbėtorja kishte dashur ta njoftojė aktorin se masazhistja ishte aty, ajo kishte parė atė tė shtrirė lakuriq. Policia ka bėrė tė ditur se vdekja ka mundur tė shkaktohet si pasojė e efektit tė drogės, pasi qė nė afėrsi tė trupit ishin gjetur disa tableta.
Ledger pėr tė fundit herė ėshtė parė nė publik gjatė tė shtunės nė Londėr, gjatė xhirimeve tė filmit “The Imaginarium of Doctor Parnassus”.

Ledger pėr tė fundit herė ėshtė parė nė publik gjatė tė shtunės nė Londėr, gjatė xhirimeve tė filmit “The Imaginarium of Doctor Parnassus”.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gjendet i vdekur aktori Heath Ledger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: