Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjyste Vulaj harron klipin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjyste Vulaj harron klipin   24/1/2008, 13:55

Kėngėtarja seksi Gjyste Vulaj nuk di tė ndalet! Pas koncerteve tė shumta ku ka qenė e ftuar pėr festat e fundvitit, njė tjetėr axhendė e ngjeshur e pret atė. Nė datėn 25 janar ajo do tė jetė e ftuar nė Frankfurt tė Gjermanisė, nė njė klub nate ku mblidhen shqiptarė, ndėrsa mė pas do tė shkojė nė Amerikė, Kosovė e Maqedoni. Intensiteti i koncerteve ka bėrė qė kėngėtarja tė lėrė pas dore edhe pėrgatitjet pėr klipin e fundit, pas atij me titull “Puthja e fundit”.
Pėr Gjysten koncertet kanė qenė gjithmonė pjesa mė fitimprurėse nė karrierėn e saj artistike, ndaj ajo nuk nguron tė pranojė ēdo ftesė qė vjen nė emėr tė saj, ndėrsa ndonjėherė publikon edhe videoklipe duke investuar jo pak para edhe nė to. edhe nė to.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gjyste Vulaj harron klipin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: