Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Siena Miller Tradhetare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Siena Miller Tradhetare?   24/1/2008, 13:54

Sienna Miller mohon gjithcka. Sipas New York Dialy News, Sienna Miller paska patur nje nate pasioni me kolegun Sean Penn, i sapodivorcuar. Ne fakt kjo e fundit mund te jete katalizatori i thashethemit. Miller nga ana e saj ka nje lidhje sentimentale me aktorin Rhys Ifans.

Vete aktorja ka thene se zerat jane budallalleqe. Mes saj dhe Penn ka vetem nje shoqeri te mire, pohon ajo (prandaj edhe kalojne nje pjese te dites bashke). Zedhenesi i aktores ka shtuar se "Sienna eshte nje mikeshe e Robin Wright, e admiron dhe respekton".

P.S. Sean Penn dhe Robin Wright jane martuar me 27 Prill te 1996. Kane nje djale dhe nje vajze. Te dy femijet kane lindur perpara marteses, duke qene se cifti ishte formuar qe me 1991. Arsyeja e ndarjes: Tradhetia e aktorit.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Siena Miller Tradhetare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: