Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Scarlett kėndon ose drejton ceremoninė “Brit Awards”?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Scarlett kėndon ose drejton ceremoninė “Brit Awards”?   24/1/2008, 13:53

Scarlett Johnasson do tė mund tė kėndojė nė ceremoninė e pėrvitshme tė ndarjes sė shpėrblimeve “Brit” nė Londėr. Aktorja ėshtė planifikuar ta prezantojė njė ēmim, por ndoshta edhe tė kėndojė nė skenė.
23-vjeēarja e njohur pėr filmin e saj “Lost in Translation” aktualisht ėshtė duke incizuar njė album me kėngė tė ripunuara nga Tom Wits.

Sipas revistės britanike “Sunday Mirror” organizatorėt janė duke u munduar ta bindin atė qė ta marrė mikrofonin. Ceremonia “Brit Awrds” do tė mbahet me 20 shkurt.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Scarlett kėndon ose drejton ceremoninė “Brit Awards”?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: