Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Biel pėlqen tė shėtitet gjatė natės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Biel pėlqen tė shėtitet gjatė natės   24/1/2008, 13:52

Aktorja Jessica Biel ėshtė aq shumė e emocionuar qė gjendet nė Londėr, saqė bėn vizita nė kėtė qytet edhe kur ėshtė errėsirė.
Bukuroshja e filmit “The Illusionist”, aktualisht po filmon komedinė romantike “Easy Virtue” nė kryeqytetin britanik dhe thotė se shėtitet nė tė njėjtėn rrugė ku kanė xhiruar Hugh Grant dhe Julia Roberts, filmin e vitit 1990 “Notting Hill”.

“Unė jam nė xhirime mjaft herėt, qė nė gjashtė tė mėngjesit. Por, do tė jetoj nė Notting Hill gjatė javėve tė ardhshme. Isha kėtu disa ditė dhe tashmė jam nė dashuri me kėtė vend. Mė pėlqen tė shėtis nė kėtė rrugė tė famshme, madje edhe gjatė netėve shumė tė vona”, ka thėnė aktorja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Biel pėlqen tė shėtitet gjatė natės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: