Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lopez - njė shtėpiake monotone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lopez - njė shtėpiake monotone   22/1/2008, 13:30

Aktorja dhe kėngėtarja Jennifer Lopez ka thėnė sė fundi se prej se ėshtė me barrė, ajo ėshtė kthyer nė njė shtėpiake monotone dhe se nuk pėlqen asgjė mė shumė se sa tė qėndrojė nė shtėpi dhe tė gatuajė.
“Kam kaluar vite nė ndejat mė tė mėdha, por kur jam nė shtėpi nuk rregullohem. Ndjehem shumė mirė qė i kam kėto kohė me burrin tim. Vetėm dėshiroj tė qėndroj dhe tė gatuaj pėr tė dhe tė jem aty kur ai kthehet nė shtėpi”.
38-vjeēarja besohet tė jetė nė muajin e shtatė tė shtatzėnisė, ndėrsa flitet se ėshtė duke pritur binjakė, njė djalė dhe njė vajzė, me burrin e saj Marc Anthony.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lopez - njė shtėpiake monotone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: