Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Christina Ricci pėlqen bastet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Christina Ricci pėlqen bastet   22/1/2008, 13:28

Christina Ricci ka thėnė se pėlqen bastet dhe se shpesh ka luajtur bast nė garat me kuaj gjatė kosės sa ka qenė nė Australi dhe se kjo ka qenė mjaft argėtuese pėr aktoren.
“Kam mėsuar ta dua bixhozin”, ka thėnė 27-vjeēarja. “Isha nė Australi pėr disa muaj dhe tė luash bast ėshtė njė argėtim kombėtar atje, andaj fillova ta dua lojėn e basteve me kuaj. Tash, madje vendosi shpesh baste futbolli dhe jam paksa e pushtuar dhe e dhėnė pas kėsaj. Ėshtė shumė gjė mirė”.
Por Ricci thotė nuk ėshtė aq e suksesshme gjatė basteve me kuaj. “Nuk kam ndonjė strategji (rreth garės me kuaj) dhe kurrė nuk mund t’ia qėlloj fituesit”, ka thėnė aktorja. “Por megjithatė, sėrish ėshtė argėtuese”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Christina Ricci pėlqen bastet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: