Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blige: Winehouse ėshtė e ardhmja e muzikės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blige: Winehouse ėshtė e ardhmja e muzikės   22/1/2008, 13:28

Kėngėtarja e muzikės r&b Mary J. Blige lutet qė Amy Winehouse tė mbijetojė betejat me varėsinė nga droga, pasi qė e sheh kėngėtaren britanike si tė ardhme tė muzikės.
Blige mendon se muzika ka nevojė pėr talente si Winehouse, qė do ta ndihmonin industrinė e muzikės tė shėrohet nga vitet “e thatėsisė”.
“Personat si Amy Winehouse janė shumė tė rėndėsishėm pėr biznesin e muzikės pėr momentin. Ėshtė shumė e dhimbshme tė shohėsh atė tė luftojė me varėsinė. Shpresoj qė t’ia dalė”, ka thėnė Blige nė njė intervistė tė fundit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Blige: Winehouse ėshtė e ardhmja e muzikės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: