Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie dėshiron tė adoptojė edhe njė vajzė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie dėshiron tė adoptojė edhe njė vajzė   22/1/2008, 13:24

Angelina Jolie, ėshtė duke planifikuar qė sė bashku me partnerin e saj Brad Pitt tė adoptojnė njė vajzė tė vogėl nga Afrika.
Ēifti kanė tre fėmijė tė adoptuar Maddox nga Kamboxhia, Pax nga Vietnami dhe Zahara nga Etiopia, ndėrsa kanė edhe njė vajzė biologjike, Shiloh.

“Angelina dhe Brad po krijojnė njė familje tė madhe dhe do tė vazhdojnė tė adoptojnė deri sa tė munden. Angie ka shpėtuar Zaharan dhe ka edhe shumė fėmijė tė cilėt mund t’i shpėtojė dhe vazhdimisht flet rreth kėsaj”, ka thėnė vėllai i aktores.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie dėshiron tė adoptojė edhe njė vajzė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: