Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 David Beckham viziton Sierra Leonen nė kuadėr tė UNICEFIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: David Beckham viziton Sierra Leonen nė kuadėr tė UNICEFIT   22/1/2008, 13:22

David Beckham ka bėrė njė vizitė nė Sierra Leone tė sponsoruar nga UNICEF, e cila do tė pėrqendrohet nė disa programeve mbi rininė e kėtij vendi tė prekur nga lufta.
Futbollisti anglez ėshtė dėrguar nė cilėsinė e Ambasadorit tė Vullnetit tė Mirė dhe ka vizituar njė numėr projektesh tė realizuara nga organizata e Kombeve tė Bashkuara.

“Ai ėshtė kėtu si njė mysafir i UNICEFIT. Ai do tė mbulojė programe rreth mbijetesės sė fėmijėve nė Sierra Leone, duke vizituar projekte mbi parandalimin e malaries dhe imunizimin, tė realizuara nga UNICEF nė kėtė pjesė veriore tė vendit”, ka thėnė zėdhėnėsi i organizatės.

Beckham qėndroi atje gjatė vikendit, ndėrsa tė dielės ėshtė rikthyer nė Evropė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
David Beckham viziton Sierra Leonen nė kuadėr tė UNICEFIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: