Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears shpallet gruaja mė atraktive

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears shpallet gruaja mė atraktive   22/1/2008, 13:19

Britney Spears ėshtė votuar gruaja mė atraktive nė botė, nga lexuesit e revistės “Hello”.
Mė shumė se 110 mijė njerėz kanė marrė pjesė nė kėtė sondazh, i cili e ka shpallur princeshėn e muzikės pop, 26-vjeēare, si gruan mė atraktive. Ajo e ka kaluar edhe aktoren Angelina Jolie, duke fituar 29 pėr qind tė tė gjitha votave. Revista po ashtu ka shpallur burrin mė atraktiv dhe gruan mė elegante. Madonna, e cila do tė kremtojė ditėlindjen e saj tė 50-tė kėtė vit, ėshtė shpa-llur gruaja mė elegante, ndėrsa aktori britanik Sean Bean ėshtė quajtur burri mė atraktiv.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spears shpallet gruaja mė atraktive
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: