Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears nuk eshte shtatezene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears nuk eshte shtatezene   22/1/2008, 13:16

Pergenjeshtrohet lajmi sensacion. Britney Spears nuk eshte shtatzene. Per te thene te verteten eshte shqetesuar vete e prekura.
Duke qene se eshte gjithe kohes e ndjekur nga paparacet ka perfituar nga rasti per tju "bertitur":"Ju jeni idiote. Nuk jam shtatzene"
Lajmi doli ne qarkullim pasi ajo u fotografua me te fejuarin e ri Adnan
Ghalib, ndersa blinte nje test shtatzanie.
Lajme te tjera tregojne se Spears, i ka thene nje gazetari se eshte shume e lumtur kete periudhe. Nje deklarate e cuditshme duke qene se edhe per nje muaj ajo nuk do ti shohe dy djemte e saj...


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spears nuk eshte shtatezene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: