Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barrymore: “Kurrė nuk kam qenė e bukur”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Barrymore: “Kurrė nuk kam qenė e bukur”   21/1/2008, 13:24

Gjithmonė ka pasur probleme me fytyrėn dhe peshėn e trupit. E pikėrisht pėr kėtė, Drew Barrymore ende nuk e kupton pėrse ėshtė cilėsuare shpesh si njė nga femrat mė tė bukura tė Hollywood. Aktorja ka pranuar se gjithmonė ndihet e pasigurt pėr veten e saj dhe sidomos pėr pamjen e saj, duke theksuar se aknet nė fytyrė e shqetėsojnė qysh kur ka qenė adoleshente. “Sekreti im i bukurisė? – thotė ajo, – kremrat kundra puērrave. I uroj vetes tė mos plakem dhe rrudhat tė mė mbulojnė tė gjithėn…”. Nė fakt, Drew, 32 vjeē sapo ka mbaruar sė xhiruari “He’s Just Not That Into You”, me Jennifer Aniston, Scarlett Johansson e Justin Long.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Barrymore: “Kurrė nuk kam qenė e bukur”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: