Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chavez-Naomi, nate seksi ne Paris

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Chavez-Naomi, nate seksi ne Paris   21/1/2008, 13:23

Modelja Naomi Campbell dhe presidenti i Venezueles, Hugo Chavez, jane perfundimisht binomi i pandashem dhe dyshja me e bujshme e mediave per vitin 2008. Pas Sarkozi dhe Brunit, tashme eshte radha e nje tjeter cifti qe te beje buje ne faqet roze te gazetave. Sipas nje gazetari venezuelas, cifti ka kaluar nje nate te zjarrte e pasionante ne France e me pas ne Kube. E nder te tjera, pantera e zeze ka deklaruar pas kesaj, se “Chavez nuk eshte nje gorille, perkundrazi eshte nje dem”. Ndersa ditet ne vazhdim do te hedhin drite mbi historine me te bujshme te momentit mes Chavez dhe Naomit, pas asaj te Sarkozise dhe Brunit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Chavez-Naomi, nate seksi ne Paris
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: