Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jonida Maliqi ndryshon stil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jonida Maliqi ndryshon stil   21/1/2008, 13:22

Kishte kohe qe po mendonte per te ardhur ndryshe tek fansat e saj! Te kuptohemi, nuk behet fjale per transformime ne pamjen e jashtme, pasi kengetarja e njohur Jonida Maliqi ne kete aspekt eshte pozicionuar gjithmone ne vendin e pare, por eshte kenga dhe videoklipi i ri, qe i japin nuanca ndryshe stilit te saj. Keshtu, ajo do te vije shume shpejt me nje kenge me motive popullore, e cila pritet te godase ne shijet e publikut. Pas “Zgjohu!”, nje gjetje krejt e vecante kjo nga ana e Jonides si nga ana e mesazhit qe percillte, ashtu edhe nga menyra e realizimit, ajo ka menduar per surprizen e radhes, por kesaj here me motive popullore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jonida Maliqi ndryshon stil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: