Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aurela Gace, nje album nostalgjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aurela Gace, nje album nostalgjik   21/1/2008, 13:21

Pasi fitoi cmimin e pare ne edicionin e sivjetshem te “Kenges magjike”, Aurela Gace deklaroi se do te fluturonte drejt SHBA-ve, per te nisur punen rreth albumit te ri. Prej dites qe shkoi atje e ne vazhdim, ajo ka punuar vetem per albumin e ri, i cili do te permbaje 10 kenge te karakterit folklorik e popullor te Shqiperise se jugut. Ne jo pak raste, Aurela ka treguar se kenga labe, sidomos ajo vlonjate, eshte e parapelqyera e saj, aq sa edhe daljen e pare ne vitin 1995 ne spektaklin “12 ne Hollywood”, ajo e kishte po me kenge labe. Ndaj e shtyre nga nostalgjia, ajo do te nxjerre nje album te terin me kete zhaner muzikor, te cilin do ta publikoje se shpejti edhe ne Shqiperi.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aurela Gace, nje album nostalgjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: