Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Agnesa Vuthaj&Valbona Selimllari,Mbretereshat e Miss-eve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj&Valbona Selimllari,Mbretereshat e Miss-eve   21/1/2008, 13:20

Agnesa Vuthaj dhe Valbona Selimllari jane 2 misset me te pelqyera nga publiku shqiptare,ne nje sondazh te zhvilluar ne rrethe 20 dite vizitoret e Galerise kane votuar per Miss-in me te bukur gjate viteve te demokracise,ne sondazh kane votuar me shume se 1700 veta, kryeson Agnesa Vuthaj fituesja e Miss Albania 2004 me 645 vota ose 37 % te votuesve, e ndjekur nga Valbona Selimllari fituesja e Miss Albania 1992, miss-ja e pare shqiptare me 325 vota ose 18.4% te votuesve.
Ne vendin e 3 dhe te 4 vijn 2 bukuroshet nga Kosova, Besa Gashi dhe Yllka Berisha perkatesisht me 270 vota per Besen dhe 140 per Yllken,te dyja keto 2 misse kane qene fituese te Miss Kosova 2006 dhe 2007.Pas tyre renditet Hygerta Sako fituesja e Miss Albania 1995 me 82 vota, Denisa Kola fituesja e Miss Albania 2002 me 62 vota, Monika Zguro fituesja e Miss Albania 1994 me 60 vota.Irsa Demneri fituesja e Miss Shqiperia 2007 me 47 vota, Venera Mustafa fituesja e Miss Albania 1999 me 42 vota,Sidorela Kola fituesja e Miss Albania 1993 me 39 vota dhe ne fund 2 bukuroshet nga Tirana fituesja e Miss Albania 2007 Sadina Alla me 22 vota dhe Edlira Mema fituesja e Miss Shqiperia 2005 me 22 vota.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Agnesa Vuthaj&Valbona Selimllari,Mbretereshat e Miss-eve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: