Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kylie kėrkon dashurinė me “Google”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kylie kėrkon dashurinė me “Google”   21/1/2008, 02:18

Ndonėse ėshtė e bukur dhe e popullarizuar, Kylie Minogue ėshtė duke u marrė me gjėra me tė cilat merren tinejxherėt. Kėngėtarja e njohur shpesh shfrytėzon “Google” nė kėrkim tė ndonjė mashkulli tė famshėm, i cili i pėlqen asaj dhe ėshtė i lirė.

Tė njėjtėn gjė e bėn edhe motra e saj, Danii. Supozohet se ajo ia ka vėnė syrin Mathewa Hornea, njė yll britanik televiziv, me tė cilin ka xhiruar shoun nė 20- vjetorin e punės sė saj. Kylie ėshtė e vetmuar qė nga viti i kaluar, kur ėshtė ndarė nga 40- vjeēari, Oliver Martinez.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kylie kėrkon dashurinė me “Google”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: