Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tarantino dėshiron ta angazhojė Britneyn nė film porno

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tarantino dėshiron ta angazhojė Britneyn nė film porno   21/1/2008, 02:17

Quentin Tarantino dėshiron ta angazhojė Britney Spearsin nė rolin e vrasėses nė versionin e ri tė filmit "Faster Pussycat! Kill! Kill!", qė ėshtė njė lloj filmi porno i butė.
Regjisori dėshiron t’i japė rastin kėngėtares tė luajė krahas aktores Eva Mendes dhe yllit televiziv, Kim Kardashiaon, nė versionin qė pritet tė jetė mė “i nxehti”, nga versionet e mėhershme tė filmit.

“Ēfarė mund tė jetė mė mirė se njė film qė ka tri valltare qė shkojnė nė njė zbavitje pėr tė vrarė? Do tė ndjehesha mirė sikur ta realizoja dhe zgjedhja do tė ishte e lehtė. Nė krye tė listės do tė ishim Kim Kardashian dhe Eva Mendes. Dhe mendoj se Britney Spears mund t’ia dalė vėrtet nė kėtė film. Do tė dėshiroja qė edhe ajo tė kyēej”, ka thėnė Tarantino.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Tarantino dėshiron ta angazhojė Britneyn nė film porno
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: