Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moore nuk pėlqen tė aktrojė krahas Kutcher

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moore nuk pėlqen tė aktrojė krahas Kutcher   21/1/2008, 02:16

Aktorja Demi Moore e cila u martua me Ashton Kutcher nė vitin 2005, ka thėnė se kurrė nuk do tė luajė nė njė film me burrin e saj.
“Filmat ku aktrojnė partnerė qė edhe nė jetėn reale janė sė bashku, disi mė duket se nuk funksionojnė nė Hollwyood”, ka thėnė 45-vjeēarja.

Moore, e cila ka tre fėmijė me ish-burrin e saj Bruce Willis, po ashtu ka thėnė se dėshiron tė ketė fėmijė edhe me Ashton. “Do ishim tepėr tė kėnaqur nėse kjo do tė ndodhte. Ne jemi shumė tė lumtur dhe tė dashuruar. Ashton ka shumė cilėsi tė mrekullueshme dhe ėshtė njė mashkull ideal pėr mua”, ka shtuar Moore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moore nuk pėlqen tė aktrojė krahas Kutcher
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: