Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shtypi pėrgatitet pėr vdekjen e Britney Spears

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shtypi pėrgatitet pėr vdekjen e Britney Spears   21/1/2008, 02:14

Sjelljet jonormale publike tė kėngėtares Britney Spears, kanė nxitur agjencinė e lajmeve Associated Press, tė pėrgatitet edhe pėr diēka tė papritur, duke shkruar dhe ruajtur tė gatshėm lajmim e vdekjes sė yllit tė pop-muzikės.
Siē ka thėnė pėr US magazinėn redaktori i rubrikės argėtuese tė kėsaj agjencie, Jesse Washington., AP gjatė muajve tė kaluar ka punuar nė shkrimin e kontributit qė ka dhėnė kėngėtarja.

“Ne nuk e dėshirojmė atė, por nėse Britney vazhdon mė tej nė kėtė mėnyrė, kjo do tė jetė njė prej tregimeve mė tė mėdha pėr njė kohė tė gjatė”, ka thėnė Washington. “Mendoj se ēdokush pajtohet se Britney duket nė rrezik pėr momentin. Sigurisht se ne nuk e dėshirojmė kėtė, por nėse diēka ndodh, ne do tė duhet tė jemi tė pėrgatitur”.

Mendoni se sjelljet anormale tė Britneyt, mund tė ēojnė deri nė ndonjė pėrfundim tragjik?


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shtypi pėrgatitet pėr vdekjen e Britney Spears
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: