Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan urdhėrohet tė shėrbej nė morg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan urdhėrohet tė shėrbej nė morg   21/1/2008, 02:13

Lindsay Lohan do tė kalojė njė kohė nė morg, si pjesė e shėrbimit tė saj ndaj komunitetit, pėr tė shpaguar dėnimin pėr vozitje nė gjendje tė dehur.
Ylli i filmit “Mean Girls”, u arrestua dy herė gjatė vitit tė kaluar (7 maj dhe 7 korrik), pėr tė njėjtėn arsye dhe ishte dėnuar qė tė qėndrojė katėr ditė prapa grilave nė gusht. Por ajo mbeti vetėm 80 minuta nė burgun Lynwood, Kaliforni, mė 7 nėntor, pasi qė gjyqi vendosi ta reduktojė dėnimin dhe urdhėroi qė ajo tė kryejė shėrbim 10 ditėsh pėr komunitetin, tė cilin e kreu nė Kryqin e Kuq Amerikan.

Avokati i saj ka thėnė dje (e enjte) para gjyqit se Lohan do tė kalojė dy ditė nga katėr orė nė morg dhe dy ditė tjera nė dhomėn e emergjencave nė spital. Lohan nuk ka qenė prezent nė seancė

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan urdhėrohet tė shėrbej nė morg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: