Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ingrit Gjoni braktis silikonin, mė mirė vitamina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ingrit Gjoni braktis silikonin, mė mirė vitamina   21/1/2008, 02:11

Pas “Barbie silicon” ėshtė radha e “Vitamina”. Shumė shpejt Ingrit Gjoni do tė lanēojė kėngėn e saj tė re. Muzika e Adi Hilės dhe teksti i Rozana Radit e sjellin kėtė radhė kėngėtaren me ritme regaton, qė ndonėse i pėrshtaten mė mirė stinės sė verės besohet, se do tė tingėllojnė tė kėndshme edhe nė dimėr. Kėnga do tė shoqėrohet edhe me njė videoklip tė realizuar nga “Max production”. E ndėrsa ka pėrfunduar pjesėn e parė tė xhirimeve, Ingriti do tė realizojė sė shpejti edhe vazhdimin e tyre, pėr ta prezantuar kėngėn brenda pak ditėve nė ekranin muzikor BBF.
Nga sa mėsojmė, xhirimet janė realizuar nė katėr ambjente tė ndryshme, e po kėshtu nė imazhe tė ndryshme shfaqet edhe kėngėtarja, e cila si gjithmonė veshjet ia ka besuar stilistes Rezarta Skifteri. Ndonėse nė pamjen e Ingritit nuk do tė ketė ndryshime tė ndjeshme, qė lidhen me kaēurelat apo flokėt e krehur, flitet se kėnga qė ka zgjedhur, do e prezantojė atė nė njė stil tjetėr. Ndėrkohė, duket se nė lidhje me jetėn e saj private, ende nuk po shihen tė reja nė horizont.
Kėngėtarja ėshtė parė shpesh nė shoqėrinė e femrave, duke i shpėtuar nė kėtė mėnyrė faqeve rozė tė gazetave, por edhe thashethemeve rreth ndonjė mashkulli tė mundshėm nė jetėn e saj. Madje si pėr ta vėrtetuar kėtė fakt, edhe nė festėn e ditėlindjes mbrėmjen e 25 dhjetorit pranė Ingritit ka pasur vetėm femra.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ingrit Gjoni braktis silikonin, mė mirė vitamina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: