Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reese Witherspoon thotė se tė qenit nėnė e vetme ėshtė ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Reese Witherspoon thotė se tė qenit nėnė e vetme ėshtė ...   17/1/2008, 13:07

Reese Witherspoon thotė se tė qenit nėnė e vetme ėshtė njė betejė e vazhdueshme. Aktorja 31 vjeēare, e cila ka dy fėmijė me ish-burrin e saj, aktorin Ryan Phillippe, thotė se vazhdimisht pėrpiqet tė gjejė njė ekuilibėr nė mes tė angazhimeve tė saj nė karrierė dhe pėrgjegjėsive prindėrore.

"Sikur ēdo prind qė punon, edhe unė nganjėherė ndjejė se nuk mė mjafton dita. Por nė pėrgjithėsi, jam shumė e lumtur se kam njė punė shumė fleksibile. Kaloj shumė kohė me fėmijėt, duke u endur nė shtėpi", ka thėnė aktorja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Reese Witherspoon thotė se tė qenit nėnė e vetme ėshtė ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: