Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Johnny Depp i dhuron 1 milion funte spitalit nė Londėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Johnny Depp i dhuron 1 milion funte spitalit nė Londėr   17/1/2008, 13:07

Superylli Johnny Depp i ka dhuruar 1 milion funte spitalit “Great Ormond Street”. Aktori amerikan ka dhėnė paratė pėr tė falėnderuar stafin, i cili ka shpėtuar jetėn e bijės sė tij. Lily Rose ishte trajtuar nė kėtė spital marsin e kaluar kur kishte pasur probleme me veshkė.
“Ka qenė gjėja mė e tmerrshme qė kemi kaluar ndonjėherė. Ka qenė ferr”, ka thėnė Johnny Depp duke iu referuar sėmundjes sė bijės.
Ylli zemėrmadh ka ftuar pesė doktorė dhe infermiere nė premierėn e filmi tė tij “Sweeney Todd”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Johnny Depp i dhuron 1 milion funte spitalit nė Londėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: