Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Garner i ka dhėnė dysh Cruise-t?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Garner i ka dhėnė dysh Cruise-t?   17/1/2008, 13:06

Aktorja Jennifer Garner thuhet se i ka dhėnė njė dysh aktorit Tom Cruise, kur ai ishte pėrpjekur ta kapė aktoren, para se mė vonė tė kthehet kah Katie Holmes, me tė cilėt tashmė ka njė martesė tė qėndrueshme.
Kėtė supozim autori Andrew Morton e ka paraqitur nė biografinė e re tė aktorit, tė titulluar, “Tom Cruise: An Unauthorized Biography”. Autori ka shkruar se tentativat e Tom Cruise pėr tė zėnė femra me anė tė muhabetit, nuk kanė pasur efekt tek Garner.
Cruise supozohet se i ka telefonuar aktores, dhe e ka pyetur “nėse ajo e din se ēfarė do tė thotė tė jetė e lirė”. Aktorja, e cila ėshtė e martuar me Ben Affleck, kishte anashkaluar iniciativėn e Tom.
Por, avokati i Tom, Bert Field, e quan “gėnjeshėr” pėrmbajtjen e librit, pėrfshirė edhe thėniet se aktori ka qenė ca ‘kurvar’ nė vitet e rinisė sė tij.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Garner i ka dhėnė dysh Cruise-t?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: