Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stefani: Nuk jam shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Stefani: Nuk jam shtatzėnė   17/1/2008, 13:05

Ylli i muzikės pop Gwen Stefani ka hedhur poshtė thashethemet qė ajo ėshtė duke pritur tė bėhet nėnė pėr herė tė dytė me bashkėshortin e saj Gavin Rossdale.
Kėngėtarja e hitit “The Sweet Escape” i kishte nxitur vet spekulimet pėr shtatzėninė e saj pasi qė mė herėt u kishte thėnė gazetarėve se nė vitin 2008 “do tė bėj fėmijė”.
Por ajo kėmbėngul qė komentet ishin bėrė vetėm si shaka.
Zėdhėnėsi i saj ka qenė i prerė pėr Usmagazine.com, "Ajo nuk ėshtė shtatzėnė".
Stefani dhe Rossdale, kanjė njė djalė 20-muajsh me emrin Kingston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Stefani: Nuk jam shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: