Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue zbulon lidhjen e re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Minogue zbulon lidhjen e re   17/1/2008, 13:04

Kėngėtarja australiane Kylie Minogue, ka zbuluar se ka filluar njė lidhje tė re, duke thėnė se "nuk ėshtė tėrėsisht e vetme".
Gjatė vitit tė kaluar ajo dhe i dashuri i saj Oliver Martinez, i dhanė fund lidhjes sė tyre afatgjate, por sė fundi 39-vjeēarja ka zbuluar se ka filluar njė lidhje tjetėr. “Mė pėlqen tė dal dhe nuk jam tėrėsisht e vetme. Mos u shqetėsoni pėr kėtė”, ka thėnė Minogue.

Kylie, e cila u shėrua nga kanceri i gjirit gjatė vitit 2006, ėshtė e bindur se do tė gjejė personin e vėrtetė, por thotė se nuk ėshtė duke e kėrkuar.

“Viti ka kaluar vėrtet shpejt pėr mua, pasi qė u shėrova dhe vetėm po pėrpiqem tė jem sa mė e shėndetshme. Andaj edhe nuk kam pasur shumė kohė tė ulem dhe tė mendoj, ‘ku ėshtė personi i vėrtetė’? Jam e sigurt se ai ėshtė diku”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Minogue zbulon lidhjen e re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: