Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mischa Barton, e zhgėnjyer me veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mischa Barton, e zhgėnjyer me veten   17/1/2008, 13:03

Edhe Mischa Barton, e famshme pėr pjesėmarrjen e saj nė telefilmin "The O.C.", ka rėnė nė rrjetin e vajzave tė kėqija. Ylli i ri me origjinė angleze, muajin e shkuar ka kaluar gjashtė orė brenda nė qeli pėr drogė dhe ngasje makine pa patentė.
Mischa, gjatė njė transmetimi radiofonik, ka dhėnė disa deklarata lidhur me atė qė kishte ndodhur: “Nė kėtė rast jam pėrgjegjėse pėr veprimet e mia. jam shumė e zhgėnjyer nga vetja. Nuk jam perfekte dhe nuk kam ndėr mend tė bėj tė tilla budallallėqe”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mischa Barton, e zhgėnjyer me veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: