Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Campbell humb rolin, pėr shkak tė angazhimeve tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Campbell humb rolin, pėr shkak tė angazhimeve tjera   17/1/2008, 13:02

Supermodelja, Naomi Campbell, ėshtė detyruar tė heq dorė nga filmi i fundit i regjisorit Spike Lee, "Miracle At St.Anna", pėr shkak tė "konfliktit me orarin".
Bukuroshja britanike ishte caktuar tė jetė pjesė e kėsaj drame mbi Luftėn e Dytė Botėrore, e cila pėrfshin regjimin e ushtarėve tė zinj qė kanė luftuar nė kėtė konflikt, por i ėshtė dashur ta ndėrpresė atė pasi qė ka mėsuar se xhirimi ėshtė nė konflikt me angazhimet tjera tė saj.

Campbell tash ėshtė zėvendėsuar nga ylli i filmit ”The Last King of Scotland”, Kerry Washington, e cila mė herėt kishte punuar me Lee nė filmit e vitit 2004, “She Hate Me”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Campbell humb rolin, pėr shkak tė angazhimeve tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: