Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mė 19 maj, Njė ditė Alla ColdPlay

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mė 19 maj, Njė ditė Alla ColdPlay   15/1/2008, 15:49

Disa dyqane online, mes te cileve play.com, kane lajmeruar se "Prospekt", albumi i ri i Coldplay, do te dale ne shitje me 19 Maj, te ketij viti. Lajmi gjithsesi nuk eshte 100% i besueshem, duke qene se shtepia diskografike e britanikeve, EMI, ka lene si muaj publikimi --- Qershorin.

Ka vendosur ta shese diskun per 8.95 Sterlina, ose 12.26 EU. Coldplay nuk e kane perpiluar ende listen perfundimtare te kengeve qe do te perfshihen ne album, por nga burimet tona, kenget do te jene keto:


"Famous old painters"
"Glass of water"
"Lost!"
"Cemeteries of London"
"Violet Hill"
"Poppy fields"
"42"
"Yes!"
"Leftrightleftrightleft"
"Rainy day"
"Prospekt"s march".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mė 19 maj, Njė ditė Alla ColdPlay
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: