Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Batman VS. Johnny Depp

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Batman VS. Johnny Depp   15/1/2008, 15:47

Christian Bale mund te jete ne filmin "Public Enemies". Keto jane lajme te mira nga bota me gangstere: Variety thote se Christian Bale eshte afer firmosjes se kontrates per te "kapur" Johnny Depp tek filmi i Michael Mann.

Ja detajet: "Public Enemies" eshte nje thriller i frymezuar nga historia e vertete e "te fortit" John Dillinger, aktiv ne SHBA ne vitet "30, specialist i vjedhjes se bankave. Historia nderkohe lidhet edhe me Brian Burrough, nje njeri inteligjent qe ben gjithcka per te kapur te siperpermendurin.

Regjia dhe Skenari eshte i Michael Mann ("Heat", "Collateral", "Miami Vice") dhe Johnny Depp eshte ne rolin John Dillinger. Christian Bale duhet te luaje rolin e Melvin Purvis, agjentin e FBI-se. Dyshja nese do te formohet vertet, do te jete fantastike.

P.S. Xhirimet nisin me 10 Mars, 2008 ne Chicago. Ne kinema pritet te dale nje vit me vone...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Batman VS. Johnny Depp
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: