Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Salma Hayek me mjeker

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Salma Hayek me mjeker   15/1/2008, 15:44

Ndodh ne filmin "Cirque Du Freak" (Paul Weitz). Sipas asaj qe shkruhet nga Variety, aktorja do te mbulohet me qime ne kete film fantazi/thriller i cili do te sjelle ne ekranin e madh, shume tipa te cuditshem.

Filmi eshte shkruar nga Brian Helgeland ("L.A. Confidential", "Mystic River") dhe ka per regjisor Paul Weitz ("About A Boy", "American Dreamz").

Tregon historine e nje djali qe punesohet si asistent nga nje njeri shume misterioz, qe me pas zbulohet te jete nje vampir, pjese e nje cirku te cuditshem. Djali pas nje sere ndodhish braktis jeten e tij te vertete per tu bashkuar me kete cirk jo te zakonshem.
Salma Hayek bashkohet me nje trupe aktoresh qe perfshin Chris J. Kelly si protagonist dhe John C. Reilly ("Gangs Of New York", "Magnolia") ne rolin e vampirit.

Xhirimet do te fillojne me daten 8 te muajit qe vjen, nderkohe filmi do te dale ne kinema, brenda ketij viti. Meqe ra fjala filmi eshte bazuar ne nje seri librash te njohura si saga e Darren Shan (emri i djalit qe bashkohet me cirkun). Autori eshte Darren O"Shaughnessy, dhe romanet jane plot 12.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Salma Hayek me mjeker
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: