Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Harry Potter super-i-erret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Harry Potter super-i-erret   15/1/2008, 15:43

Guillermo Del Toro do te drejtoje kapitullin e fundit te sages. Ai ka bere kerkesen e tij tek Warner Bros, e cila per momentin nuk ka kthyer ende pergjigje. Del Toro ka folur per MTV

- "Me intereson shume, sidomos tani qe atmosfera eshte bere shume e erret. Ka nje kontrast shume stimulues, mes Harry-t si personazh dhe situatave qe krijohen rreth tij. Eshte krijuar nje univers shume i bukur"

Keshtu fituesi i Cmimit Oscar me "Pan"s Labirynth" si dhe regjisori i dy "Hellboy" kerkon me ngulm te beje volumin permbylles te nje prej sagave me te sukseshme ne ekranin e madh... Ai ka dhene prova shume te mira se di te orientoje mire historite me fantazi, atmosfere te erret dhe beteja me efekte speciale.
Nese shikojme ne retrospektive, Warner Bros perpara se ti jepte regjine e "Te Burgosurit te Azkabanit" Alfonso Cuaron, kishte menduar per Del Toro-n.

Filmi i rradhes Harry Potter, del ne Nentor 2008. Ndersa seria e siperpermendur del ne 2010.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Harry Potter super-i-erret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: