Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Goldplay Do te vazhdojne me EMI-N

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Goldplay Do te vazhdojne me EMI-N   15/1/2008, 15:40

Chris Martin dhe shoket do te largoheshin njesoj si Sir Paul McCartney dhe Radiohead nga shtepia diskografike EMI.... Keshtu thuhej, por ata te Emi-t kane pergenjeshtruar me
shpejtesine e drites. Ne Deklaraten e tyre thuhet se kane "nje marredhenie afatgjate me Coldplay, te shendetshme dhe pozitive. Cdo pohim ndryshe nga ky eshte nje farse".

Duket se Coldplay do te respektojne kontraten deri ne fund. Ata do te nxjerrin albumin e ri "Prospekt" si dhe nje album
me kenget me te mira "Greatest Hits"... Megjithate akoma nuk kemi nje deklarate nga vete djemte e grupit, dhe deri sa
ta kemi, do te jemi pak te lekundur, ne pritje te momentit kur do te blejme albumin e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Goldplay Do te vazhdojne me EMI-N
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: