Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anjeza Shahini pėrgatitet pėr albumin e ardhshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Anjeza Shahini pėrgatitet pėr albumin e ardhshėm   15/1/2008, 14:43

Me sa duket, kur vendosi tė kthehej nė Shqipėri dy viteve studime nė Austri, Anjeza Shahini e kishte tė qartė, qė duhej tė mendonte seriozisht pėr tė ruajtur imazhin, me tė cilin ishte prezantuar pėr herė tė parė tek publiku shqiptar. Sepse vėrtet duket se nuk ka humbur rastpėr tė qenė nė skenė.

Dhe ndėrsa nė ditėt e saj tė para tė kthimit nė Tiranė, gjatė stinės sė verės e pamė tė shfaqej ēdo ditė pėr 45 minuta nė ekranin e Vizion Plus, tek “Anija e Artistėve”, krahas kolegėve tė tjerė, projektet skenike tė Anjezės vazhduan mė tej. Ishte spektakli muzikor “Kėngėt e shekullit”, qė i dha mundėsinė kėngėtares tė shfaqej krahas emrave tė njohur tė muzikės nė njė performancė tė pėrjavshme live dhe shumė impenjuese pėr tė.

Njėkohėsisht edhe me pjesėmarrjen nė festivalin “Kėnga magjike”, ajo u rikthye si njė konkurrente e fortė skenės dhe qė gjithmonė di tė japė emocione. Ishte njė bashkėpunim shqiptaro- kosovar me Armend Rexhepagiēin, tė cilin edhe vetė kėngėtarja e kishte parė me shumė pozitivizėm, qė nė fillim.

E tashmė, qė jemi ende nė fillimin e vitit 2008, Anjeza vazhdon tė ketė projekte tė tjera muzikore. Bėhet fjalė pėr albumin e saj, qė ndonėse i pėrket muajve nė vazhdim ėshtė projekt i vitit 2008. sigurisht ėshtė ende herėt pėr tė dhėnė data, por Anjeza ka nisur tė mendojė seriozisht pėr punėn me albumin, qė do tė jetė nė treg nga shtėpia diskografike “Eurostar”. Edhe bashkėpunėtorėt janė krijues tė njohur dhe tė suksesshėm nė tregun muzikor, gjė qė sigurisht e impenjon mė shumė kėngėtaren.

Nė kėtė mėnyrė, duket se Anjeza i ka qėndruar tėrėsishr besnike projekteve dhe synimeve qė kishte kur u kthye nė Shqipėri nė fillim tė verės. “Koha e shkollės mė ka shkėputur dhe ma ka penguar, qė tė jem pjesė e aktiviteteve muzikore nė Shqipėri. Tani do tė kem mundėsinė ta rikuperoj kėtė mungesė”, ishte shprehur ajo atėherė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Anjeza Shahini pėrgatitet pėr albumin e ardhshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: