Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora Istrefi sė shpejti nė njė klip tė nxehtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi sė shpejti nė njė klip tė nxehtė   15/1/2008, 14:42

Zėra tė ndryshėm pohojnė se kėngėtarja seksi Nora Istrefi po pėrgatit njė klip tė ri. Po nga kėto burime ėshtė bėrė e ditur se nuk ėshtė e sigurt se cila kėngė do tė jetė, por pėr njė gjė jemi tė bindur: Klipi do tė jetė shumė i nxehtė, pėr tė thėnė mė saktė se do tė jetė akoma mė shumė se videoklipet qė ka realizuar gjer mė sot. Sensualitetit tė kėngėtares kosovare do t’i shtohet edhe njė luk ekstravagant, tė cilin ajo e ka kuruar me shumė kujdes. Por njė gjė nuk jemi ende tė sigurt, se sa tė nxehta do tė jenė temperaturat? Flitet se kėngėtarja ka provuar shumė nė kėtė fushė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Nora Istrefi sė shpejti nė njė klip tė nxehtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: