Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spice Girls shkojne ne Belpaese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Spice Girls shkojne ne Belpaese   15/1/2008, 14:39

Grupi britanik viziton Italine, dhe pikerisht ne sfilaten e te mirenjohurit Roberto Cavalli. Posh, Baby, Sporty, Scary e Ginger do te jene te ftuarat e nderit ne Sfilaten e Roberto Cavalli per koleksionin e Meshkujve vjeshte dimer 2008-2009.
Stilisti nga Firence eshte pergjegjes edhe per veshjet e turneut te Spice qe titullohet "The Return of the Spice Girls"
Italia, nuk eshte perfshire ne etapat e turneut, dhe per kete fansat nga shteti fqinj, jane shume te zemeruar... Ne ju themi, se nuk po humbisni shume jo. Vajzat jane "plakur" goxha...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Spice Girls shkojne ne Belpaese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: